ru

Болталка | Форум

Участник
Angry Root Нояб. 25 '15
Следуя старой традиции, создал эту тему. Здесь могут быть разговоры ни о чем!
Обсуждение конкретных дел и планов будет происходить в группах.
Читать не закрытые группы, могут все, а писать только участники данной группы, попасть в которые можно по приглашению.
Есть желание участвовать в группе - попросите приглашение в любого из знакомых Вам участников или Модератора группы.
Единственное обязательное условие от Вас - вменяемость!
Это попытка отделить конструктивное общение направленное на улучшение Горы/Настроения/Жизни (нужное подчеркнуть) от эмоциональных постов только-что зарегистрированных писателей.
Сообщение отредактировал(а) Angry Root Нояб. 25 '15
Участник
Олександр Нояб. 29 '15
Сепаратисти!! де Українська мова... зовсім з дуба рухнули?
Участник
Angry Root Нояб. 29 '15

Цитата пользователя Александр Сепаратисти!! де Українська мова... зовсім з дуба рухнули?
Не хвилюйся, працюмо над цим :)
Участник
Олександр Нояб. 29 '15
Дивіться мені. Даю Вам часу рівно місяць.

Потім сайт впаде.

Сообщение отредактировал(а) Олександр Нояб. 29 '15
Участник
Игорь Нояб. 29 '15
Хорошо, что не на венгерском, хрен бы восстановил пароль, кроме "vissza" ничего не знаю.
Участник
Voyager Нояб. 29 '15
с возвращением!
Участник
Админ Нояб. 29 '15
Игорь, для твоих постов надо добавить кнопку лайк).
Участник
Админ Нояб. 29 '15

Цитата пользователя Олександр Сепаратисти!! де Українська мова... зовсім з дуба рухнули?
На головному сайті Красії все присутнє. Тут спілкуємось хоч на турецькій (заслужили). Кому як зручно. Безпосередньо інтерфейс клубного сайту krasiya.org буде в тому числі і українською.
Ярослав Нояб. 29 '15
Зима скоро!!!! Всім привіт
Moriarty Нояб. 30 '15
Привіт усім. Новий сайт набагато кращий за старий. Респект творцю сайту. Не був на Красії 2 роки, хочу цього року приїхати з друзями. Інтиресно чи є якісь зміни на горі? Коли приблизно почнеться катка? І дуже інтиресно, чи гора залишилась залежною від погоди, маю на увазі чи побільшало пушок для штучного снігу?)))
Участник
Angry Root Нояб. 30 '15

Цитата пользователя Юрій Для оплати акційного скипасу отримав наступну інформацыю.. Запитання: Вона дійсна, можна оплачувати? " . . . Прохання здійснити оплату до 01 грудня 2015 року. З повагою, Адміністрація г/к "Красія"."
Не думаю що варто писати номер кредитної картки на відкритому сайті. Тим більше сумніваюсь, що тут хтось знає номер картки директора фірми яка зараз експлуатує ГЛК Красія. Більше сотні людей купували абонементи через цей сайт, і я не пам'ятаю якихось проблем. Отримати абонемент можна персонально в Ужгороді, або з документом, безпосередньо в касі, після відкриття сезону.
Участник
Angry Root Нояб. 30 '15

Цитата пользователя Moriarty Привіт усім. Новий сайт набагато кращий за старий. Респект творцю сайту. Не був на Красії 2 роки, хочу цього року приїхати з друзями. Інтиресно чи є якісь зміни на горі? Коли приблизно почнеться катка? І дуже інтиресно, чи гора залишилась залежною від погоди, маю на увазі чи побільшало пушок для штучного снігу?)))
Радий, що сайт сподобався. Це правда не все що збирались зробити, але ми працюємо над цим. На рахунок ситуації на Красії, щоб коректніше: Радикальних змін Ви не помітите. ;)
Участник
Виталий Нояб. 30 '15
приветствую!
будет ли реализована, обещанная ранее, функция просмотра количества использованных дней скипаса, количества спусков и кто из форумчан на горе?
Участник
Angry Root Нояб. 30 '15

Цитата пользователя Пацифист приветствую!будет ли реализована, обещанная ранее, функция просмотра количества использованных дней скипаса, количества спусков и кто из форумчан на горе?

Постараюсь до начала сезона успеть, но сначала укр. локализация.
Юрій Дек. 1 '15
Дякую за інформацію......

Максим Дек. 6 '15
Розкажіть будь-ласка хтось з місцевих чи відпочиваючих, як там з погодою? Бо прогноз це одне, а вебки не працюють поки, щоб побачити все на свої очі
Участник
Админ Дек. 6 '15
Для початку грудня традиційно. Сиро, мокро, тумани, температура близько 0. Навіть вебки не хотять показувати таку погоду)
Mr_Man Янв. 5 '16
скажіть буть ласка коли будуть акційні абонменти на 10, 20, 30 днів, ті за які проплачено вже досить давно????
XXXXXX Янв. 6 '16
Цитата пользователя Mr_Man скажіть буть ласка коли будуть акційні абонменти на 10, 20, 30 днів, ті за які проплачено вже досить давно????
Извините, но что то мне подсказывает что их не будет....Вы посмотрите как руководство к нам относится! Им плевать на нас....главное честным или не честным способом денег побыстрее срубить
Tankist Янв. 10 '16
Как проверить остаток на акционных скипасах прошлых лет на данный момент?

И когда, наконец-то, заработает этот сервис на сайте?

Страницы: 1 2 3 »
Эта тема заблокирована

Реклама