ru

Болталка | Форум

Sivik911 Окт. 22 '16
Я вже перелякувся побачивши на траві лежачі сиділки від канаток, думав розбирають розпродують красію о_О... Але якшо тарифи виклали думаю не розпродують ще, тоді або всякі профілактичні роботи або містика якась...
Тарас Дек. 2 '16

Ну вже і снігу нападало, а ще навіть на форумі тема не створена, не говорячи про якісь дії на горі...

moonbeam2 Дек. 2 '16
Сніг валить,а в них сідушки все ще на землі лежать:)))
lollipop Дек. 3 '16
Напевно вже час створити розділ 2016/2017
Участник
Voyager Дек. 3 '16
З старим підходом до засніження трас - треба не тему створювати, (бо не факт шо цей сезон відбудеться) а свічки купляти і шаманські бубни. І орендувати місце в церкві шоб цілодобово свічки палити і молитися шоб Бог дав снігу.
Роман Дек. 4 '16
Вчора був на Красії, картину побачив невеселу. Активності нуль. Таке враження, що сніг випав в жовтні, а не в грудні.
шкода( я планував до НР сезон відкрити
lollipop Дек. 5 '16

Цитата пользователя Voyager З старим підходом до засніження трас - треба не тему створювати, (бо не факт шо цей сезон відбудеться) а свічки купляти і шаманські бубни. І орендувати місце в церкві шоб цілодобово свічки палити і молитися шоб Бог дав снігу
Камери не працюють, напевно щоб на форумі люди не писали  що нічого не робиться
Жартую звичайно ж - надія все ж таки є!
Участник
Voyager Дек. 5 '16

Цитата пользователя lollipop 
Я ж кажу... На Бога, шоб дав снігу і шоб ратраками його не зіпсували, як завжди.
Валентин Дек. 8 '16
Хто що скаже, як там гора? Чому камери не працюють? чи це такий тактичний хід? Так люди підуть до конкурентів.
lollipop Дек. 8 '16

Цитата пользователя Валентин Хто що скаже, як там гора? Чому камери не працюють? чи це такий тактичний хід? Так люди підуть до конкурентів.
На рахунок камер, напевно як завжди, все погоріло)))
Streletc Дек. 8 '16
Народ не нервуйтесь, усе буде як завжди  хурошо, в суботу відкриттяяяяяяя, а тоді побачимо!!!
moonbeam2 Дек. 9 '16
Походу в суботу не буде відкриття(((
moonbeam2 Дек. 9 '16
Питав місцевих про ситуацію на красії,пушки працюють, відкриття не буде завтра, навіть крісла ще не висять на тросах(((
Участник
Voyager Дек. 9 '16

Цитата пользователя moonbeam2 Питав місцевих про ситуацію на красії,пушки працюють, відкриття не буде завтра, навіть крісла ще не висять на тросах(((

ніхто і не сумнівався шо відкриття не буде....
Цитата пользователя moonbeam2 Питав місцевих про ситуацію на красії,пушки працюють, відкриття не буде завтра, навіть крісла ще не висять на тросах(((

Streletc Дек. 9 '16

Цитата пользователя Voyager
Цитата пользователя lollipop 
Я ж кажу... На Бога, шоб дав снігу і шоб ратраками його не зіпсували, як завжди.

Я думаю, що в Бога не снігу просити потрібно, а чогось іншого, бо Він і сніг дав і мороз а ...крісла і нині там...!

Сообщение отредактировал(а) Streletc Дек. 9 '16
Страницы: « 1 2 3
Эта тема заблокирована

Реклама